Форум сайта
Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя
Твоя мета – досяжна. Прямуй до неї, розвивайся!
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль    Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення    ВхідВхід  
ЗВЕРНИ УВАГУ! Ти можеш писати на форумі БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ.

Не вдається зареєструватись або написати на форумі? Пиши: Ukrainian2007[AT]gmail.com

У житті безліч проблем. Навіщо жити? Заради чого?

 
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Питання та відповіді
Попередня тема :: Наступна тема  

Наскільки важливою є відповідь на це питання?
1 (зовсім не важлива)
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5 (надзвичайно важлива)
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 0

Автор Повідомлення *
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 7:11 pm    Тема повідомлення: У житті безліч проблем. Навіщо жити? Заради чого? Відповісти цитуючи

Сподіваюсь кожен хоч раз у житті замислювався над цим питанням.
В кожного у житті – величезна кількість проблем. Навіщо жити? Заради чого Question


Змінено: ukrainian (вівторок квітня 01, 2008 3:37 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
mAn



З нами з: 05.11.07
Повідомлень: 18

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 7:42 pm    Тема повідомлення: жить сейчас, а не завтра и не вчера Відповісти цитуючи

См. мой ответ о том, что такое счастье:
Цитата:
Мне кажется, никто никогда не ответит на этот вопрос однозначно и окончательно. Это как успех, для каждого он разный.
Для меня счастье в движении Arrow , в стремлении к чему-либо. Если я остановилась – значит я «умерла». Постоянное движение, достижение маленьких целей на разных этапах жизни, преодоление препятствий. А еще в постоянном развитии, всестороннем развитии… Idea
Жить не оглядываясь на прошлое, но запоминая какие-то его уроки, жить сейчас, а не завтра и не вчера, потому что завтра может и не настать…
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
GHaus



З нами з: 05.11.07
Повідомлень: 17

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 7:54 pm    Тема повідомлення: Ради других. Відповісти цитуючи

Ради других.
Если бы человек был в единственном числе, то жизнь его врядли имела бы смысл.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Leon



З нами з: 25.03.08
Повідомлень: 15

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 8:02 pm    Тема повідомлення: Ради решения и преодоления проблем Відповісти цитуючи

Ради решения и преодоления проблем, ради небольших участков времени, когда решаешь их все и чувствуешь себя спокойно и свободно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Serg



З нами з: 25.03.08
Повідомлень: 17

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 8:10 pm    Тема повідомлення: чтобы радоваться. Відповісти цитуючи

Жить – чтобы радоваться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
positdino



З нами з: 28.08.07
Повідомлень: 24

ПостНаписане: субота березня 29, 2008 10:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Что такое проблема? Проблема появляется ровно в тот момент, когда человек принимает для себя решение, что она есть.
Жизнь и цель жизни - не есть проблема. Такой подход тупиковый. Человек не несет по жизни «крест». Оставим эту тему религии.
Жизнь – это дар, который нужно уметь принять.
Ответ на этот вопрос "зачем жить?" позволяет человеку понять ценность жизни для него самого.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: субота квітня 05, 2008 7:21 pm    Тема повідомлення: Життя – це шанс зробити щось реальне. Щось важливе. Відповісти цитуючи

Я живу заради того, щоб реалізувати ті можливості, які виникають на моєму життєвому шляху.
Життя – це шанс зробити щось реальне. Щось важливе. Важливе для себе, для когось ще. Зробити.

Живучи, я прагну до гармонії, щастя, успіху – це робить життя приємнішим.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Питання та відповіді Ваш часовий пояс: GMT
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблоковано реєстрацій / повідомлень: 28769 / 84