Форум сайта
Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя
Твоя мета – досяжна. Прямуй до неї, розвивайся!
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль    Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення    ВхідВхід  
ЗВЕРНИ УВАГУ! Ти можеш писати на форумі БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ.

Не вдається зареєструватись або написати на форумі? Пиши: Ukrainian2007[AT]gmail.com

В чому цінність кожної людини?

 
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Питання та відповіді
Попередня тема :: Наступна тема  

Наскільки цікаво було замислитись над цим питанням?
1
25%
 25%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
25%
 25%  [ 1 ]
5
50%
 50%  [ 2 ]
Всього голосів : 4

Автор Повідомлення *
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: п'ятниця жовтня 26, 2007 7:01 am    Тема повідомлення: В чому цінність кожної людини? Відповісти цитуючи

Люди -- ми всі такі різні: маємо відмінні вміння і сподобання, по різному ставимось до оточення і до самих себе. І щодня ми зтикаємось один з одним: чимсь наділяємо, щось отримуємо -- взаємодіємо.

Кожна людина здатна зробити щось корисне, потрібне, цінне...

В чому цінність кожної людини Question
_________________
Розвиваймося! www.purpose.com.ua


Змінено: ukrainian (понеділок травня 05, 2008 3:06 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Al



З нами з: 23.10.07
Повідомлень: 6

ПостНаписане: п'ятниця листопада 02, 2007 7:55 am    Тема повідомлення: Нужно оценить свою ценность и применить ее, чтобы ее ощущать Відповісти цитуючи

В чем ценность каждого человека?

У почти каждого человека своя ценность, кто-то ценный сотрудник, кто-то хороший друг, кто-то любимый (или просто) муж и так далее...
Некоторые люди могут совмещать такую свою "ценность" для общества и для людей, некоторые не умеют.

Просто нужно найти свое место в жизни, что называется оценить свою ценность и применить ее, чтобы ее ощущать. Может кто-то другой, не сам человек будет ощущать эту ценность, но она будет. Exclamation

Вот иногда задаешься вопросом, в чем моя ценность, но тут же находится ответ.
Вероятно не всем просто этот ответ найти, есть люди, потерявшие ценность во всех смыслах - всякие бомжи одиночки, преступники и так далее. Возможно у таких людей и есть какая-то потенциальная ценность, но этот потенциал не использован. Тогда можно считать, таких людей бесполезными (а то и вредными). Без ценности.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mAn



З нами з: 05.11.07
Повідомлень: 18

ПостНаписане: понеділок листопада 05, 2007 7:58 am    Тема повідомлення: душе, в каких-то внутренних качествах Відповісти цитуючи

В чём ценность каждого человека?

Ценность для кого? Наверное в душе, в каких-то внутренних качествах…
А еще есть энергия Idea , которая от человека исходит – я всегда чувствую хороших и плохих людей…
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
GHaus



З нами з: 05.11.07
Повідомлень: 17

ПостНаписане: понеділок листопада 05, 2007 8:17 am    Тема повідомлення: В разуме, мнении, мыслях, поступках Відповісти цитуючи

В чём ценность каждого человека?

В его разуме, мнении, мыслях, поступках.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Serg



З нами з: 25.03.08
Повідомлень: 17

ПостНаписане: вівторок березня 25, 2008 5:53 pm    Тема повідомлення: ценность человека Відповісти цитуючи

В индивидуальности. В том, что он есть человек разумный.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Leon



З нами з: 25.03.08
Повідомлень: 15

ПостНаписане: вівторок березня 25, 2008 6:03 pm    Тема повідомлення: ценность - в неповторимости Відповісти цитуючи

Видимо в неповторимости
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: вівторок березня 25, 2008 6:16 pm    Тема повідомлення: людина сама визначає свою цінність Відповісти цитуючи

В тому, що гарне вона може зробити, що дати, чим поділитись. Кожен має в собі потребу дарувати, робити щось своє, від себе. Чим більше йому вдалось реалізувати цю потребу, чим більше в цьому позитивного – тим більша цінність такої людини.
Взагалі людина сама визначає свою цінність: наскільки вона цінує себе, наскільки вона справами і щирими відносинами підтверджує цю цінність – настільки її й цінують. Idea
Хто не може нічого дати, зробити, хто не намагається себе реалізувати (зусилля, витрачені на реалізацію себе, надають цінності) – той нічого не вартий.
Негативні прояви людей не можуть бути їх реалізацією себе, це реакції на щось, зроблене по відношенню до них… Якщо людина не долає, не намагається подолати той негатив, який в ній є – така людина нічого не варта


Змінено: ukrainian (понеділок квітня 07, 2008 3:13 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
positdino



З нами з: 28.08.07
Повідомлень: 24

ПостНаписане: середа березня 26, 2008 8:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В его уникальности и неповторимости. Idea
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Koala



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 14

ПостНаписане: четвер березня 27, 2008 11:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Досить цікаве та комплексне питання, бо мені здається, що його треба розглядати з різних боків.
Що я маю на увазі, найбільш прості варіанти:

1. Одинока людина: дуже складно у такому стані оцінити, чи відчути цінність людини як з точки зору громадськості (цінність для суспільства), так і з точки зору самої людини (цінність для самої себе).

2. Людина у суспільстві: цінність полягає в позитивній активності, починаючи з дитинства. Якщо людина налаштована гарно, то життя біля неї, з нею, поруч з нею, навколо неї стає більш свідомим і насиченим.
Насправді про це можна писати і писати але це іншим разом.

Привіт Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПостНаписане: четвер вересня 04, 2008 12:14 pm    Тема повідомлення: Іноді важко розібратись Відповісти цитуючи

Іноді буває важко розібратись в тому, що варто робити.

Наприклад я сильно захоплююсь якоюсь діяльністю; мені дуже цікаво цим займатись; в цьому я бачу сенс свого життя. Та поряд є близькі люди, які потребують уваги і піклування, тепла моєї душі.

Неможна в одну й ту саму мить займатись улюбленою вправою і бути із близькою людиною...Confused

Я бачу свою цінність в тому, щоб якомога краще робити свою справу, отримати більше результатів...

Та чи не втрачаю я цінність як людина, якщо не приділяю достатньо уваги близькимQuestion

Кожен сам вирішує це питання Rolling Eyes
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Питання та відповіді Ваш часовий пояс: GMT
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблоковано реєстрацій / повідомлень: 28769 / 84