Форум сайта
Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя
Твоя мета – досяжна. Прямуй до неї, розвивайся!
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль    Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення    ВхідВхід  
ЗВЕРНИ УВАГУ! Ти можеш писати на форумі БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ.

Не вдається зареєструватись або написати на форумі? Пиши: Ukrainian2007[AT]gmail.com

Переконання допомагають приймати рішення

 
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Переконання
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення *
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 3:50 pm    Тема повідомлення: Переконання допомагають приймати рішення Відповісти цитуючи

Хотів зробити щось корисне і цікаве.
Шукав, думав.
Так з*явився задум. Те, що є зараз не зовсім відповідає тому задуму, але наближається до нього.
Те, що ви бачите, є втіленням моїх переконань.

Маєте що висловити з цього приводу? Будьласка! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Koala



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 14

ПостНаписане: четвер березня 27, 2008 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так багато маю. що навіть не знаю з чого початиSmile
дуже гарний сайт, дозволяє відкривати нові грані своєї особистості.
головне, що усі учасники ставляться до думки інших з повагою, а ті хто не вміють цього робити вчаться Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Koala



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 14

ПостНаписане: вівторок серпня 26, 2008 3:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нещодавно була на тренінгу, хоч я і раніше знала, що багато чого закладається у свідомість людей з дитинства, але ще раз про це мені нагадали:
Переконання на 90% закладаються у дитинстві (батьками в першу чергу), 7% це оточення людини, і тільки 3% формуються з досвіду!!!!!
Але я впевнена, що кожна людина має вплив на формування переконаннь і в залежності від того наскільки людина спроможня в цьому плані настільки вона щаслива. Я - щаслива людина!!! бо сама створює своє життя!!!! УспіхівSmile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: субота січня 19, 2013 5:08 pm    Тема повідомлення: Відновлюємо роботу сайту і форуму :) Відповісти цитуючи

З 2013 року відновлюємо роботу сайту і форуму Smile
_________________
Розвиваймося! www.purpose.com.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Переконання Ваш часовий пояс: GMT
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблоковано реєстрацій / повідомлень: 28740 / 84