Форум сайта
Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя
Твоя мета – досяжна. Прямуй до неї, розвивайся!
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль    Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення    ВхідВхід  
ЗВЕРНИ УВАГУ! Ти можеш писати на форумі БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ.

Не вдається зареєструватись або написати на форумі? Пиши: Ukrainian2007[AT]gmail.com

Вітаю тебе, відвідувачу!

 
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Мета
Попередня тема :: Наступна тема  

(зареєструйся, щоб голосувати) Оціни мету сайту
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 0

Автор Повідомлення *
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 2:47 pm    Тема повідомлення: Вітаю тебе, відвідувачу! Відповісти цитуючи

Цей проект є втіленням моїх задумів щодо самореалізації і позитивного впливу на людей.
Тож я радий кожному, кому цікаво висловитись щодо результатів моєї роботи.
Ваші відгуки будуть враховуватись на всьому життєвому шляху даного ресурсу.

Бажаю вам, собі і цьому проекту довгого повного і цікавого життя!
_________________
Розвиваймося! www.purpose.com.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: п'ятниця липня 03, 2009 3:26 pm    Тема повідомлення: Маленький звіт за 2008 - 2009 рік Відповісти цитуючи

Мені й самому цікаво було дізнатись про те, наскільки цікавим був сайт протягом 2008-2009 років.

Радий, що протягом року сайт відвідало більше 1500 людей.
Це невелика кількість для сайтів. Та все ж таки – певний результат.

Моя мета – сприяти розвитку людей. Тому мені дуже приємно, що сторінка із переліком центрів розвитку дітей була такою відвідуваною!(http://www.purpose.com.ua/index.php?lang=ua&page=schools)
(На мій погляд, така цікавість до цієї сторінки пов'язана з тим, що вона дає практично корисну інформацію.)

Бачу, що людей також зацікавила така інформація:
- Особистості (розділ з найбільшою кількістю сторінок)
- Інформація до дії
- Питання та відповіді
Вже можна робити висновки Smile

Значного поштовху розвиткові сайту дала Надія Львівська: завдяки її допомозі з надання і перекладу матеріалів, сайт став швидше наповнюватись інформацією – і одразу став більш цікавим для відвідувачів. Співпраця – велика сила Exclamation

Показник відмов каже про те, що, заходячи на сайт, люди часто не знаходили те, що шукали... Отже маю попрацювати над ключовими словами.

Продовжуємо наш шлях до мети Arrow






_________________
Розвиваймося! www.purpose.com.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: субота січня 19, 2013 5:07 pm    Тема повідомлення: Відновлюємо роботу сайту і форуму :) Відповісти цитуючи

З 2013 року відновлюємо роботу сайту і форуму Smile
_________________
Розвиваймося! www.purpose.com.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Юрій Сегедін
Гість





ПостНаписане: неділя січня 20, 2013 6:24 am    Тема повідомлення: Напрацювання та організація процесу Відповісти цитуючи

Аналітика по сайту є. ЇЇ можна використати для розвитку. Люди, які сприяли та були зацікавлені у сайті, теж бачу, є. Їх можна знову залучити?
Є потреба у створенні майданчика для спільного опрацювання бачення образу та шляху до України-2053 . Аби організувати ефективний віртуальний круглий стіл за різними секціями та можливістю приймати участь у них. Є питання етичні та ефективності. Але з цим вирішими. Головне правило: ВСЕ РОБИМО з ЛЮБОВ"Ю. Які є сучасні технології, Юрію?
Чи можна таке спілкування організувати тут або з Вашою участю?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Мета Ваш часовий пояс: GMT
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблоковано реєстрацій / повідомлень: 28740 / 84