Форум сайта
Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя
Твоя мета – досяжна. Прямуй до неї, розвивайся!
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль    Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення    ВхідВхід  
ЗВЕРНИ УВАГУ! Ти можеш писати на форумі БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ.

Не вдається зареєструватись або написати на форумі? Пиши: Ukrainian2007[AT]gmail.com

Завжди бути чесним - воно того варте?

 
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Питання та відповіді
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення *
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 7:22 pm    Тема повідомлення: Завжди бути чесним - воно того варте? Відповісти цитуючи

У дитинстві мене вчили завжди казати правду. Й за брехню мені таааак діставалося Exclamation
Але часто чую, що іноді ТРЕБА ВМІТИ БРЕХАТИ...

Тож: завжди бути чесним - воно того варте Question
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
mAn



З нами з: 05.11.07
Повідомлень: 18

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 7:49 pm    Тема повідомлення: главное самому с собой быть честным Відповісти цитуючи

Да стоит, потом не будет стыдно перед собой. А еще главное самому с собой быть честным… Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
GHaus



З нами з: 05.11.07
Повідомлень: 17

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 7:57 pm    Тема повідомлення: Да, хоть иногда и трудно Відповісти цитуючи

Да, хоть иногда и трудно. Зато совесть чиста, а это того стоит.Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Leon



З нами з: 25.03.08
Повідомлень: 15

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 8:06 pm    Тема повідомлення: Если от этого спокойнее Відповісти цитуючи

Если от этого спокойнее - да
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Serg



З нами з: 25.03.08
Повідомлень: 17

ПостНаписане: п'ятниця березня 28, 2008 8:13 pm    Тема повідомлення: нет Відповісти цитуючи

Нет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
positdino



З нами з: 28.08.07
Повідомлень: 24

ПостНаписане: субота березня 29, 2008 10:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Самое главное – быть честным перед самим собой. Это того стоит. Затем эта честность проецируется на мир вокруг.
Если я вижу, что в данном конкретном случае человеку не нужна правда, то я ее просто не озвучиваю. Например, моя мама не знает, что я курю. Очевидно, что я ее обманываю. Но я вижу, что знать ей это незачем, поскольку она будет переживать, искать причину в себе, будет пытаться что-то изменить…. Я считаю, что реакция эта неадекватна, а значит, мама не готова.
Однако, процесс не стоит на месте, я постепенно подвожу маму к мысли о том, что ее дочь может курить. Думаю, в скором времени все встанет на свои места.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Koala



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 14

ПостНаписане: четвер квітня 03, 2008 1:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Очень бывает сложно понять, когда человеку нужна правда, а когда не нужна, когда человек готов услышать правду, а когда не готов.
Быть честным это хорошо, но как показывает опыт быть всегда честным нелегко как для окружающих, так и для самого себя. Но чтобы мир сделать честным надо приложить немало усилий. будьте честны с собой. удачи.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ukrainian
Site Admin


З нами з: 16.08.07
Повідомлень: 88
Звідки: Київ

ПостНаписане: субота квітня 05, 2008 7:12 pm    Тема повідомлення: Завжди – не варто Відповісти цитуючи

Завжди – не варто.
Іноді, коли цього вимагає ситуація, коли стосунки короткі й не важливі, коли обман не наносить шкоди… (важно окреслити такі ситуації) – коли ти готовий узяти на себе відповідальність за наслідки обману – тоді можна й збрехати.

Обман загрожує тим, що на нього можуть обпертися ("наступити"), можуть дізнатись щось нове, непередбачене обманщиком – і "провалитись", дещо скалічитись, щось втратити… – Це призведе, як мінімум, до негативної енергії направленої на обманщика…

Але ЗВИЧАЙНО, із своїм безпосереднім оточенням, з САМИМ СОБОЮ – варто. Це гарантує адекватну взаємодію, яка базується на реальному стані справ, і не може зіпсуватись якщо хтось дізнається щось нове.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя -> Питання та відповіді Ваш часовий пояс: GMT
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблоковано реєстрацій / повідомлень: 28769 / 84