Ти – ТВОРЕЦЬ свого щастя
Твоя мета – досяжна. Прямуй до неї, розвивайся!

 Українською  По русски

Особливо сильна думка, що породжена в стані рівноваги, і особливо слабка – створена в хаосі різноваги. Особисті емоції роздратування, страху, сумніву, прикрощів, невдоволення, туги, безпорадності і так далі послаблюють силу думки, зводячи її ефективність нанівець.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 61, Гуру)

           Назад до розділу Особистості

Цитати з Граней Агні-Йоги


Нижче наведено одну з вибірок цитат із Граней Агні-Йоги: 1

Коли всі інші можливості відпадають, можна діяти думкою. Вже зауважували, як здійснилися колись продумані думки. Їх здійснили інші люди, але ваша заслуга і ваш вклад до Загального Блага від цього не зменшилися. ...Творчість думкою – найвища.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 7, Гуру)

Особливо сильна думка, що породжена в стані рівноваги, і особливо слабка – створена в хаосі різноваги. Особисті емоції роздратування, страху, сумніву, прикрощів, невдоволення, туги, безпорадності і так далі послаблюють силу думки, зводячи її ефективність нанівець.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 61, Гуру)

...Жити над особистими інтересами, жити інтересами Загального Блага, свого народу, Батьківщини, усього людства і всієї планети – означає зруйнувати стіни особистої в'язниці, означає розбити шкаралупу своєї аури і вийти спершу на Планетний, а потім вже і на Космічний простір.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 64, Гуру)

Не нарікатимемо на убозтво життя, коли згаснуть вогні серця. Адже і убозтво і багатство – всередині. ...Усе всередині людини, бо людина є мірою речей.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 108, Гуру)

Думка по суті своїй магнітна. Думка – магнітна істота Тонкого Плану. Пульсуючи силою магнітною, вона живе і діє за принципом тяжіння по співзвуччю. Кожна свідомість оточена роєм думок, і кожна думка з'єднана з нею ниткою зв'язку. Створені волею, вони у владі людини, доки їх творить воля, але як тільки закінчений процес, думки стають самостійними, і вже не воля на них, а вони впливають на свідомість і волю людини.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 113, Гуру)

Мудрий віддає перевагу мовчанню, знаючи, наскільки відносне всяке судження. Те, про що так часто і несамовито сперечаються люди, не варте того, щоб його спростовувати, бо в основі своїй невірне. Той, хто знає більше, мовчить, а не говорить. Правильно сказано було, що "думка проречена – омана".

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 120, Гуру)

На початок сторінки
 

У світі подвійних протилежностей дія завжди викликає протидію. Це слід знати і брати до уваги при аналізі світових подій. Часто, викликавши ряд дій, короткозорість вже не в змозі впоратися з силами протидії, що зросли. І тоді доведеться почати відступ.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 136, Гуру)

Йди, йди, через усе йди, знаючи, що ніщо не належить нам і що цінним є лише накопичуваний досвід. Збирачем досвіду і знань може вважати себе втілений. Це його єдина мета і призначення в житті.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 143, Гуру)

Якщо прийняти нову відмінність і поділ людей тільки по світлотіні, то відразу зникнуть перешкоди, що нині відділяють навіть близькі свідомості одну від одної. І тоді залишаться світлі люди, і темні, і ті, що штовхаються ще посередині. Але цих останніх лишатиметься все менше і менше, адже полюси Світла і пітьми діють потужно, притягуючи у свою орбіту всіх тих, хто ще не вирішив свою долю. Тоді ні назви, ні національність, ні багатство чи бідність і всі інші ярлики, що приклеюються на себе людьми, вже не матимуть ніякого значення.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 228, Гуру)

Думайте про все самі, самостійно розбирайтеся у всьому, зовсім не покладаючись ні в чому на міркування або думки сторонніх чи випадкових людей.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 247, Гуру)

Молитва Ісусова при зосередженні на ній звільняє свідомість від потоку звичайних думок і замінює їх непотрібність думкою про Вище. Потрібно ж нарешті зрозуміти, що багато думок абсолютно не потрібні і навіть шкідливі. І якщо їх зовсім призупинити, то нічого, окрім користі, від цього не буде. Призупинення звичайного потоку думок діє на свідомість, як хороший тонічний засіб.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 255, Гуру)

Ніякі слова, навіть найбільш піднесені і прекрасні, не замінять собою діла і не зітруть наслідків справ колишніх, якщо були вони не від Світла.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 281, Гуру)

На початок сторінки
 

В усьому, навіть поганому, можна знайти менш погане і навіть корисне. І якщо це погане сприяло тому, щоб виявити лики, то це вже добре. Кожен, хто наближається до Фокусу Світла, повинен виявити суть свою до кінця.

(Грані Агні Йоги, том.7, параграф 303, Гуру)


Перейти до іншої вибірки цитат із Граней Агні-Йоги: 1

Підбірка цитат і переклад: Н.Л.
Опубліковано: 21.11.2010
Останнє оновлення: 21.11.2010